Logo

MAZDA 2 2003' 1.4 HDI FULL OPREMA

Број на оглас: 2884882 | Објавен на: 24.11.2018, 21:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 2

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba, super socuvana.
REGISTRIRANA CELA GODINA.
NAPREVEN REDOVEN SERVIS.
Potrosuvacka 4L na 100km.
Novi gumi.
Klima, full oprema.

Info tel. 078318177

 Кратово

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач