Logo

RENAULT KANGOO 1.5DCIOD CH 6 brzini

Број на оглас: 2884929 | Објавен на: 10.03.2019, 13:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Kangoo

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Цена: 5.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


RENAULT KANGOO 1.5dci
UVEZENA OD CH
PROVERKA KAJ SAKATE
BESPREKORNA SOSTOJBA
FULL OPREMA
BEZ ZAMENI 076220733

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Saja 2000

Потврден огласувач