Logo

Cirkular,krojac i masina za kroenje iverica Homag

Број на оглас: 2884932 | Објавен на: 07.11.2018, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za kroenje iverica Homag Espana 32-22.Tel za kontakt 0038978272622 Viber

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач