Logo

Vw GOLF 5 1.9TDI 105 ks 2008 GOD

Број на оглас: 2884944 | Објавен на: 21.05.2018, 14:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 6 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba bes nikakvi dopolnitelni vlozuvanja.
Tempomat
Bordkompjuter
Parking senzori
Klimatronik
Dva kluca
Servisna kniska

 Naum

Потврден огласувач