Logo

Се продава фрижидер за длабоко замрзнување Bosch

Број на оглас: 2884975 | Објавен на: 08.06.2018, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Фрижидер за длабоко замрзнување марка Bosch, исправен во одлична состојба.Вертикален со фиоки. 4000 денари. тел 075/72-99-73

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Nemanja

Потврден огласувач