Logo

Passat 2.0tdi 8vent.140 ks uvos CH reg.05.2019

Број на оглас: 2885021 | Објавен на: 18.05.2018, 08:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.600 €
5.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna i maksimalno socuvana
Donesena pred 20dena od svajcarija so vozenje
Celosno izvrsen servis vo ch so fakturi
Registriraa do 04.05.2019

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 ..

Потврден огласувач