Logo

Iveko 2007

Број на оглас: 2885103 | Објавен на: 17.05.2018, 06:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Reg do 09 01 2019 vo odlicna sostojba

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач