Logo

FIAT SEDICHI 1.9M-JET 120KS -07 4X4 NOVO

Број на оглас: 2885261 | Објавен на: 07.07.2018, 09:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Sedici

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 4.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat sedici 1.9 m-jet 120ks 6brzini mala potrosuvacka motor raboti kako saat kolata e na 119000 km moze proverka kaj sakate po vas izbor 2007godina cisto novo 4x4 2wd 4lock kokata e bez niedna mana pali vozi sredeni dokumenti se do registracija za povise info na tell 078-586-890

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 M-T

Потврден огласувач