Logo

OPEL VECTRA 1.7 TD!!

Број на оглас: 2885271 | Објавен на: 20.05.2018, 09:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 61 kw / 83 ks

Цена: 1.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL VECTRA 1.7 TD!!
PROIZVEDENA:1997!!
STANDARD OPREMA!!
GARAZIRANA I REDOVNO SERVISIRANA!!!
PRV GAZDA!!REALNI 194.000 KM!!
REGISTRIRANA DO 4/2019!!
EXTRA SOSTOJBA/BEZ VLOZUVANjA!!
Tel.075-715/809 Aco

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач