Logo

Nokia lumia 820 ,kako nova,kompletno pakuvanje.

Број на оглас: 2885292 | Објавен на: 17.05.2018, 08:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: Nokia lumia 820

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 2.500 МКД
3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Nokia lumia 820,kako nova,kompletno pakuvanje

 Saso

Потврден огласувач