Logo

Lamborghini 874-90, Renault 65 ks

Број на оглас: 2885724 | Објавен на: 30.05.2018, 16:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Lamborghini 874-90 turbo vo ispravna sostojba so korpa i dupla vleca. Cena 9500 e.
Renault 65 ks so korpa vo ispravna sostojba uvezeno od Germanija. Cena 7500 e.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 FIAT

Потврден огласувач