Logo

motokultivator-kultivator 506 imt-freza

Број на оглас: 2885728 | Објавен на: 15.02.2019, 17:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 360 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba,so freza i trkala tel 070 235 054

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач