Logo

VW TOUAREG 2.5 TDI

Број на оглас: 2885828 | Објавен на: 14.02.2019, 18:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 128 kw / 174 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VW TOUAREG 2.5TDI -06 REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON SO FULL OPREMA -WEBASTO FABRICKO NA VOZILOTO FUNKCIONIRA SE DO POSLEDNO KOPCE 4NOVI GUMI REDOVNO ODRZAVAN BEZ ZABELESKA MOZE DA SE VIDE I PROBA VO SEKOE VREME
☎️ 070 527 165 ☎️ 077 926 120 DRAGAN

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач