Logo

Brusalica golema parkside 2000W nova Брусалица

Број на оглас: 2885909 | Објавен на: 17.07.2018, 00:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nova brusalica od markata germanskata marka parkside
-snaga 2000W
-vrtezi 6500 rpm
-golemina na disk 230mm

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач