Logo

Seno

Број на оглас: 2885922 | Објавен на: 17.05.2018, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава сено и слама во бали.
Цената на тонга сено е 150 денари.
Цената на тонга слама е 70 денари

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Николче

Потврден огласувач