Logo

Slama

Број на оглас: 2885925 | Објавен на: 18.05.2018, 08:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 70 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава слама и сено во бали.
Цената на тонга слама е 70 денари
Цената на тонга сено е 150 денари.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Николче

Потврден огласувач