Logo

Bormasina Raider

Број на оглас: 2886050 | Објавен на: 15.02.2019, 14:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 99 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Raider 710 w. So defekt.....

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 srgan

Потврден огласувач