Logo

Niva vo Agino selo

Број на оглас: 2886055 | Објавен на: 24.09.2018, 15:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 8000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam niva vo Agino selo potocno Romanovsko pole so povrsina od 8 dekari. Nivata se naoga pokraj pat i pokraj reka so imoten list licna sopstvenost.

Telefon: 078 434 035

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Petre

Потврден огласувач