Logo

Niva vo Agino selo

Број на оглас: 2886057 | Објавен на: 25.09.2018, 08:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam niva vo Agino selo vo mestoto nareceno Kaurska reka(Bucinski put) 4 dekari.

Telefon za kontakt: 078 434 035

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Petre

Потврден огласувач