Logo

душек

Број на оглас: 2886247 | Објавен на: 12.07.2018, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Вид на оглас: Се продава


се продава антидекубитален душек пневматски нов уклучен 2 пати..eftino

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 ssss

Потврден огласувач