Logo

Bmw 318i moze i zamena

Број на оглас: 2886297 | Објавен на: 17.05.2018, 03:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava bmw 318i 1999 godina e36 so full oprema registrirano servisirano sredeno za svoja dusa moze i zamena ponudete

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач