Logo

BMW 320 Redizajn

Број на оглас: 2886382 | Објавен на: 14.08.2019, 12:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


bmw e46 320d redizajn odlicna sostojba M3 oprema 18ki bandasi parking senzori led stopovi bez zameni

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  pane

Потврден огласувач