Logo

Se izdava Stan opremen 67 m2 vo centar

Број на оглас: 2886405 | Објавен на: 02.11.2018, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 67 m²

Греење: Друго

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1995

Година на реновирање: 1995

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Цена: 150 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava Stan kompletno opremen za podetalni informacii vo agencijata za nedviznosti Prostor ili na Tel.075-488-259

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Ag.za ned. prostor

Потврден огласувач