Logo

Oprema za velosiped - zvucnik so LED, bluetooth, Power bank

Број на оглас: 2886492 | Објавен на: 03.11.2018, 13:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 999 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Богата понуда на безжични ЗВУЧНИЦИ со одлични перформанси и ниски цени.
Цени од 1.100 денари до 1.400 денари
Достава до секој град во земјава за плус 60 денари.
******************************************************
МОДЕЛ 3,4
Bluetooth звучник со LED светилка и ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕД.
Уред кој има едно чудо функции, нужна потреба во секое време.
1. Уредот е BLUETOOTH звучник кој можете да го поврзете со вашиот смартфон и да слушате музика приближно 20-30 часа.
2. Уредот е POWER BANK со моќна батерија. Кога смартфонот ќе ви снема батерија, приклучете го со обично микро УСБ кабелче на уредот и наполнете ја батеријата
3. Уредот има вградено ФМ радио
4. Уредот има моќна СМАРТ ЛЕД светилка за ноќно осветлување, со неверојатен домет од 300 метри и неколку режими на светење (силно, слабо, СОС, во ритам на музиката, испрекинато). Батеријата држи околу 20 часа користење на светилката
5.Уредот има слотови за СД картичка, AUX кабел за поврзување со телефон или лаптоп, слот за УСБ стик (преку нив можете да ја слушате вашата омилена музика)
6. Уредот оди заедно со ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕД. Едноставно приклучете го на вашиот велосипед, уредот ноќе ќе ви служи како светилка која го осветлува патот пред вас, а во истовреме додека возите можете да слушате музика
Уредот може да биде одличен роденденски подарок, може да ви послужи во секое време како дополнителна опрема во вашиот автомобил.
*******************************************
МОДЕЛ 7,8
Најдоброто на македонскиот пазар од класата на небрендирани звучници. Кристално чист звук со длабок бас со гарантиран квалитет.
Добивате аудио уред „6 во 1“, со извонредно издржлива литиумска батерија, со едно полнење можете да слушате 8 до 10 часа музика (во зависност од јачината на звукот). Се полни со полнач за мобилен телефон, или преку УСБ кабел директно од вашиот лаптоп или компјутер.
ФУНКЦИИ
1. BLUETOOTH - го поврзувате звучникот со смартфонот и ја слушате омилената музика во радиус од 10 метри
2. ФМ РАДИО - звучникот има вградено радио приемник преку кој можете да ги слушате вашите омилени станици
3. СД картичка - ја вметнувате вашата СД мемориска картичка со стотици МП3 песни и уживате во прекрасниот звук
4. УСБ влез - омилената музика може да ја слушате преку УСБ стик
5. SOUNDBAR - со AUX кабелче го поврзувате звучникот со вашиот смарт ТВ или лаптоп и добивате квалитетен саундбар звучник
6. PHONE CALL - звучникот има ХЕНДСФРИ копче преку кое можете да примите телефонски повик преку звучникот и да разговарате безбедно додека возите.
Звучникот е идеален за слушање музика додека пешачите во природа или возите велосипед, одлична замена за озвучување во автомобил, за уживање во вашиот летниковец.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Kontrec

Потврден огласувач