Logo

Ford Ka

Број на оглас: 2886655 | Објавен на: 25.05.2018, 05:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Ka

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 1.400 €
1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Ka 1.3 2005 godina
Uvezena od Svajcarsko
Vo ekstra sostojba
Ima Klima
Ima praven golem servis
PLAteni site davacki do registracija

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 samsung

Потврден огласувач