Logo

Gumi Matador Stella 2 155 70 13ki.2kom.2016g.KAKO NOVI.

Број на оглас: 2886730 | Објавен на: 21.11.2018, 10:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Spark

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 38 kw / 52 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Gumi Matador Stella 2 155 65 13ki.2kom.god.na proizvostvo 2016 malku vozeni odlicni cena po dog.HITNOOO.NA PORAKI I MAIL NE ODGOVARAM SAMO NA TEL...INFO NA TEL:077 601 925

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Avtomobil

Потврден огласувач