Logo

Baliracka new holland 940s sega uvezena od ch

Број на оглас: 2886875 | Објавен на: 21.01.2019, 16:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Poveke inf na tel 071320730

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Zivko

Потврден огласувач