Logo

Prodavam passat 1.9 tdi vo odlicna sostojba

Број на оглас: 2886919 | Објавен на: 11.02.2019, 20:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam vw passat 1.9 tdi vo odlicna sostojba,novi gumi ,131 ks,ekstra socuvan enterier,dosta mala potrosuvacka,smeneto bukvalno se,cela prednica,napraven golem I mal servis pred eden mesec,parking senzori,registriran pred nekoj den do 8 mesec 2019.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач