Logo

Malaguti Spidermax gt 500

Број на оглас: 2886946 | Објавен на: 27.11.2018, 08:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Malaguti

Вид: Скутер

Година: 2007

Модел: Spidermax gt 500

Километри: 10000

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba prv gazda so pominati 12000 km.moze zamena za pomala kola dizel

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач