Logo

Mercedes/Steyr 12-14 Turbo 1995 Extra

Број на оглас: 2886954 | Објавен на: 16.03.2019, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 €
8.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Mercedes/Steyr 12.14 so Steyr motor, 1995 godina, nova turbina, komplet servisiran, set lamela nova, znaci spremen za rabota.So Kran 6t mnogu jak 15 m dolg.

 shemi

Потврден огласувач