Logo

Sobi za rabotnici

Број на оглас: 2887129 | Објавен на: 23.05.2020, 16:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 25 m²

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam sobi za rabotnici so kablovska,wi fi ,kujna I kupatilo.tel.077752555

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Slavica

Потврден огласувач