Logo

Челични бандажи за Renault Clio

Број на оглас: 2887646 | Објавен на: 20.06.2019, 14:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.400 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 2 челични бандажи за Renault Clio 14 "

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач