Logo

Ford Focus Titanium 1.6

Број на оглас: 2887879 | Објавен на: 25.05.2018, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 40000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ford Focus 1.6 dizel 2015 godina so pominati 40000km.
TELL - 072307249
072307249

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Огласувач

Потврден огласувач