Logo

PANASONIC КЛИМА - ПРОЧИТАЈ ОГЛАС

Број на оглас: 2887996 | Објавен на: 19.06.2018, 09:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Продавам клима уред Pansaonic, во работна состојба, со функционален компресор, но при последен сервис утврден дефект на испарување на фреон. Без никакви други проблеми, затоа и цената е оваа. Ја продавам комплет со се функционален далечински управувач...Сликите се од климата....контакт 070831255, Владо

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Владо

Потврден огласувач