Logo

Kotle za parno greenje na drva za 100m2

Број на оглас: 2888002 | Објавен на: 14.07.2018, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kotle za parno greenje na drva za 100m2 plus pumpa i sonda, odlicna sostojba koristeno e 3 sezoni...gratis solinar.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Dime

Потврден огласувач