Logo

Drveni Prozorci

Број на оглас: 2888013 | Објавен на: 17.05.2018, 06:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat drveni prozorci, tri krila dupli (6 prozori) so site zdravi stakla.

Slave 071 294 952

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач