Logo

CITROEN ZX

Број на оглас: 2888113 | Објавен на: 11.01.2019, 17:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: ZX

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za po detalni informacii javete se na Slobodan 078 385 704. Pred eden mesec registrirana. Pali vozi. Menjam za cetiricikl do 800 evra.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач