Logo

SE PRODAVA CIRKULAR NE RABOTEN,HITNO,,

Број на оглас: 2888214 | Објавен на: 22.05.2018, 23:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 160 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Cirkularot e kako nov ne e raboten,ispraven e potpolno,,telefon za kontakt na ovaj broj,,078 415 154,ACE,,078 415 154,,,,,078 415 154,,,

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Goran Nikolovski

Потврден огласувач