Logo

Se prodava

Број на оглас: 2888215 | Објавен на: 12.10.2018, 06:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.400 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Renault trafik. Kombeto e vo odlicna sostojba bez mana so realni kilometri i servisna kniska plateni se site davacki do registracija

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 kapitolijagrupauto@gmail.com (претпријатие)

Потврден огласувач