Logo

Se prodava kuka 230 m2

Број на оглас: 2888606 | Објавен на: 03.03.2019, 18:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 12

Квадратура: 231 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 131 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Година на градба: 1995

Година на реновирање: 1996

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: 1

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka na super lokacija na tiho I mirno mesto korisna povrsina ima 300 m2 za podetalni informacii vo agencijata za nedviznosti Prostor ili na Tel.075-488-259

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Ag.za ned. prostor

Потврден огласувач