Logo

Купувам стан

Број на оглас: 2888868 | Објавен на: 21.07.2018, 12:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Друго

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2018

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Струга

Цена: 500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Купувам стан во Струга половен реновиран на било кој спрат освен приземје и поткровје.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Л

Потврден огласувач