Logo

Volvo R+S60 D5

Број на оглас: 2889010 | Објавен на: 12.08.2019, 19:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Volvo

Модел: S60

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 400000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 121 kw / 165 ks

Цена: 2.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e uvezena od Švedska so servisna kniska.Napraveno e komplet servis so ful oprema vo odlicna sostojba so solidni gumi i sitni nadvoresni zabeleski

  Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

  toni

Потврден огласувач