Logo

AUDI Q7 long 7 sedista

Број на оглас: 2889222 | Објавен на: 09.07.2018, 07:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Q 7

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 176 kw / 239 ks

Цена: 19.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo ekstra sostojba

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач