Logo

Astra

Број на оглас: 2890230 | Објавен на: 20.05.2018, 10:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1992

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 98 kw / 133 ks

Цена: 550 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel astra f so 2.0 8v (c20seh) 125hp nema plin ne e reg kolata e pali vozi predni amortizeri treba da se smenat extra cena 550e fixna bez zameni samo kes 550e FIX

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач