Logo

BRAVO mjet

Број на оглас: 2890276 | Објавен на: 14.06.2018, 08:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 4.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat BRAVO 2009 god.,
1.6 diesel 88kw, 6 brzini EURO 5
Каросеријата, ентериерот и моторот во беспрекорна состојба.
Поседува четири нови гуми и само што е извршен редовен сервис (масло, филтри - гориво, масло, воздушен и поленов).
Возилот е регистрирано на бугарски регистрациони ознаки, а цената со платени давачки до регистрација на македонски регистрациони ознаки е 5200 евра !!!

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Marjan