Logo

VW passat full oprema

Број на оглас: 2890443 | Објавен на: 20.05.2018, 08:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1.999 €
2.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW passat so full oprema

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 .......

Потврден огласувач