Logo

SE PRODAVA I MENUVA

Број на оглас: 2890679 | Објавен на: 10.07.2018, 18:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Останато

Година: 1995

Модел: Vulkan

Километри: 40000

Цена: 1.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA COPER KAWASAKI VULKAN 1500 CUBICI.MOZE I ZAMENA ZA AFTOMOBIL ILI PONUDETE VIE,KE SE DOGOVARAME.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 ilo

Потврден огласувач