Logo

Продавам vw sharan

Број на оглас: 2891160 | Објавен на: 10.05.2018, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 19 kw / 26 ks

Цена: 2.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Возилото е во одлична возна состојба направен голем сервис климатроник исправен полн, фабрички затемнето, алуминиумски бандажи. Возилото не е возено такси, фамилијарно возило увезено од Швајцарија јас го имам 7 години.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач