Logo

Audi A4 1.9 TDI

Број на оглас: 2891318 | Објавен на: 19.05.2018, 13:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1.800 €
1.850 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Avtomobilot ima nadvoresni zabeleski kako sto gledate na slikite, motor perfekten, registiran so zelen karton do 04.2019
Smeneto rebrast kais i ulje pred 1000km
Moze zamena so moja doplata

 Валандово

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач