Logo

Citroen Berlingo 1.6 hdi 2008

Број на оглас: 2891333 | Објавен на: 03.08.2018, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen berlingo hdi 1,6 disel dekemvri 2008 g,registrirano do dekemvri, servisna kniska so realni km 240 000
kontakt 070983538 Nikolco

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Darko